ulasata
ULAŞ ATA

Ticari Gayrimenkul Danışmanı

Royal Plaza No:18 Kat:13-14
Göztepe Mah. / Kadıköy / İstanbul Anadolu
+90 533 965 22 22

[email protected]

© 2019 Ulaş ATA
Ekibimize Katılmak İçin

BÜYÜK FIRSAT

Şimdi ekibimize katılacak sektörde aktif gayrimenkul danışmanları veya yeni girişimci adayları için büyük fırsatlar. Başlangıç eğitimi ve aidat ücreti desteği, ofis giderleri desteği, portföy desteği....HERKES için uygun bir FIRSAT VAR! Bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Hayalleri büyük, hedefleri yüksek, mimar, mühendis, satış pazarlamacı, bankacı, her meslek grubundan girişimciler! Küçük bir adım hayatınızı değiştirecek! Siz de şimdi ekibimize katılın, kazananlardan olun! Remax ARGE ATA TEAM danışmanı olmanın tam zamanı.

Küçük bir adım hayatınızı değiştirebilir, tüm hayallerinize ulaştırabilir. Gayrimenkul danışmanı olmayı şimdiye kadar belki hiç hayal etmediniz ama tüm hayal ettiklerinize gayrimenkul danışmanlığının sizi ulaştırabileceğini de muhtemelen şimdiye kadar kimse size anlatmadı!

Avantajlar & Fırsatlar

Size Sunduğumuz Fırsatlar

Yüksek Kazanç ve Ödüller

Küçük bir ilk yatırım ve aylık işletme maliyeti ile özgürce çalışarak hak ettiğiniz MAKSİMUM KAZANÇ FIRSATI.Kendi gelişiminizi aktarmak isteyeceğiniz ÇALIŞMA TAKIMI'nı kurma şansı.Yanı sıra başarınızı taçlandıracak,dinamik tutan ulusal ve uluslararası ödüllere sahip olmak.RE/MAX Kariyer basamaklarında gidilecek bir üst seviye hep vardır

Geliştiren Dinamik Eğitimler

İçerikleri sürekli geliştirilen,yenileri eklenen etkin teorik ve pratik eğitimler ile bilgi birikiminizi arttırarak kariyerinize katkı sağlarken müşterilerinize de eşsiz katma değerler üretin.Bu eğitimler,sınıf ortamında veya canlı ya da kayıtlı dijital platformlarda verilen dünya çapında geçerliliği olan kişisel gelişim ve mesleki teknik/taktik eğitimlerdir. Ve yine RE/MAX'lı bir profesyonel olarak,iş vizyonunuza büyük katkı sağlayacak uluslararası kongre ve seminerlere katılım hakkını da elde edersiniz.

Teknoloji ve Pazarlama Avantajı

RE/MAX vizyonuyla en yeni teknolojiyi kullanarak pazarlamada önemli ölçüde fark yaratın.Rekabette öne geçmek için gerekli yenilikleri RE/MAX önceliğiyle kullanmaya başlayın.Dijital Pazarlamayla geniş kitlelere ulaşmanın avantajını yaşayın.RE/MAX, her pazar koşulunda bünyesinde çalışan profesyonellere çeviklik sağlar.

Prestijli,Enerjik ve Keyifli Bir Çalışma Ortamı

Broker rehberliğinin yanında danışmanlar arasındaki dayanışma ve sinerji sayesinde başarıya elbirliğiyle ulaşırken,müşterilerinize sağlayacağınız hizmetler ve faydadan büyük keyif alacaksınız.Çalışma saatlerini kendinizin belirleyeceği,müşterilerinizi ve dostlarınızı ağırlayabileceğiniz şık bir ofise sahip olacaksınız.

Yeni Müşteriler İçin Etkili Sistem ve Araçlar

Kendi yaratacağınız ve sistemden erişebileceğiniz portföy havuzunu kullanarak tüm Dünya'da en doğru gayrimenkulü en doğru alıcı ile eşleştirin.RE/MAX Sisteminde size zaman kazandıracak ve destek olacak başarısı kanıtlanmış pek çok araç mevcut.

Ulaş ATA İletişim

Bir Başvuru Hayatını Değiştirebilir
Ofis Adres

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul A Blok No:2E D:366 Ataşehir / İST

Tel

T: +90 216 606 21 22
M: +90 533 965 22 22

Ad Soyad
Mail
Konu
Mesajınız